środa, 12 listopada 2014

Nostalgia i poszukiwania weny

Długi weekend minął a ja nie zrobiłam nic sutaszopodobnego :( nie wiem, nie mam ostatnio weny, poszukuję pomysłu i dziś coś zaświtało mi w głowie - przypinki do butów. Nie wiem gdzie poza Allegro można takowe przypinki znaleźć, zwykłe klipsy chyba nie bardzo się do tego nadają.
Nie mam też pomysłu na kolorystykę. Pierwsza para przypinek zapewne będzie dla mnie, a większość butów mam czarnych więc tak na dobrą sprawę nie powinnam mieć problemu z doborem kolorów, ale gama kolorystyczna sznurków sutasz jest tak duża, że ciężko się zdecydować :D

Dzisiejszy dzień jest taki dziwny... przeglądam pracę innych sutaszowiczek i łapię dół. Moje wyroby wymagają jeszcze dużo, dużo pracy by naprawdę robiły wrażenie. Może dlatego zainteresowanie moimi pracami jest tak małe. Prawdę mówiąc trochę mnie to zniechęca do dalszego szycia.
No nic, może jutro będę bardziej pozytywnie nastawiona do sutaszowania :)

1 komentarz:

  1. Cześć, Koleżanko :) Od razu Cię podratuję - klipsy do butów znajdziesz tu: http://www.pasmanteria-bocian.pl/pl/p/Klipsy-do-obuwia-baza-na-ozdoby-do-butow-2szt./7132
    Po drugie, od sutaszowania trzeba czasem odpocząć (sama dobrze o tym wiem, właśnie to w tej chwili przechodzę...), a Ty nie masz co łapać doła, bo tworzysz piękne prace! Jak chcesz rozruszać bloga, to bierz udział w konkursach! I organizuj własne! :) Na moim blogu też długo hulał wiatr... A u Ciebie tak nie musi być, bo naprawdę świetne rzeczy tworzysz!
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga